S OSTRAVOU PO TRÁPENÍ VÍTĚZNĚ!

I ve 2.domácím zápase v sezoně se nám podařilo zvítězit, když jsme porazili SBŠ Ostrava, tedy soupeře, se kterým jsme v ŽBL ještě nikdy neprohráli. Do utkání jsme vstoupili skvěle, když jsme si hned v úvodu vytvořili vedení 8:0, ale pak se probudil i náš soupeř a zlepšenou střelbou trestal naši nedůslednou obranu a první čtvrtinu jsme nakonec prohráli 19:24. Až ve 2. čtvrtině naše hráčky předvedly zlepšený výkon na obou polovinách hřiště, tato část skončila 24:8 pro nás a poločas už vypadal lépe, když slávistky odcházely do šaten  s jedenáctibodovým vedením. Ani to bohužel nestačilo a ve 2. poločase se soupeř dokonce dostal i do vedení. Naštěstí se závěr odehrál už v naší režii a  můžeme si tak připsat důležitou výhru s bojovným a houževnatým soupeřem!